Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Telefon  +48 668 060 544

Jakie standardy powinna spełniać dobra ceramika łazienkowa?

Zastosowana ceramika łazienkowa ma wpływ nie tylko na odbiór wnętrza, komfort korzystania z domowej strefy kąpielowej, ale może być również sprzymierzeńcem w oszczędzaniu. Nie do końca dobrym rozwiązaniem jest zakup taniej armatury. Wbrew pozorom kupując wysokiej jakości ceramikę zaczynamy oszczędzać. Jak to możliwe?

 

ceramika

Czym kierować się przy doborze armatury łazienkowej?

Kluczową rzeczą podczas urządzania łazienki jest dobór modeli, koloru wielkości czy to umywalki, wanny, kabiny, a także sedesu, aby korzystanie z łazienki było po prostu wygodne. Niezwykle ważna jest jakość materiałów, ich trwałość i precyzja wykończenia. Liczy się również estetyka wnętrza i styl, w jakim planujemy wykończyć pomieszczenie.

Wybierając armaturę łazienkową patrzymy na jej praktyczne wykorzystanie. Dla przykładu głębsza umywalka uchroni podłogi przed zachlapaniem, dobrze wyprofilowana wanna pozwoli na odprężającą kąpiel, a jeśli szukamy rozwiązań, które będą nie tylko eleganckie, estetyczne, ale również higieniczne warto rozważyć miskę WC bezkołnierzową. Dobierając rozmiar łazienkowych wyrobów ceramicznych do własnych potrzeb sprawimy, że pomieszczenie będzie nie tylko ładnie urządzone, ale też komfortowe. Nowoczesna łazienka powinna bowiem łączyć w sobie wyrazisty design z inteligentnymi detalami.

Czym wyróżnia się wysokiej jakości ceramika łazienkowa?

Dobra ceramika łazienkowa będzie dostępna w szerokiej gamie kolorów, dużym wyborze wielkości umywalek, bidetów, czy też muszli klozetowych. Celem utrzymania ceramiki w czystości armatura na miarę XXI wieku powinna być wyposażona w nowoczesne rozwiązania, jak ochronne powłoki ceramiki sanitarnej — pozwalające utrzymać bez trudu ceramikę w czystości, czy system bezkołnierzowy — gwarantujący wyjątkową sterylność toalety. W połączeniu z modułowymi zestawami meblowymi każdy z produktów powinien pozwolić na stworzenie harmonijnego wnętrza. Kluczem do stworzenia idealnego wnętrza jest przemyślany projekt.